Z-Day, Найпопулярніше

Z-Day 2015 Ukraine

Квітень 26

Проривом та Початком чогось нового для руху Zeitgeist став захід під назвою Z-Day 2015 в Україні. 14 березня на кіностудії ім. Довженка близько 30-ти людей зібралось для обговорення соціальних проблем та їх вирішення.  Надворі падав дощ, а в приміщенні про опалення навіть не чули, проте чай та тепла атмосфера робили свою справу.

Сам захід тривав близько двох годин, і за цей час Ми встигли поговорити на теми економіки, соціології та психології. Координатори виступали із певними темами, які тим чи іншим чином розкривали суть руху. Завершився захід запитаннями з боку аудиторії та відповідями координаторів. Розмова була продуктивною, адже наштовхнула на ідеї, які зроблять, та й роблять зараз “Революцію” у Нашій нелегкій справі. В результаті такої живої зустрічі були виявлені найрізноманітніші недоліки, проблеми та промахи, були висунуті нові ідеї та вирішення. До складу координаторів добавилось кілька нових персонажів  та активістів.

Зараз Рух “Zeitgeist” Україна переживає свій перезапуск. Ще кращий та якісніший виклад матеріалу. Новий формат, нові ідеї!!

Нижче подана невелика фотогалерея:Вам також може сподобатись2 Коментарів

 • Reply Сергей Січень 16 at 3:25 pm

  Когда будет день-Z в 16 году? Мы с супругой обязательно будем! Есть ли ваше представительство в Одессе?

 • Reply Рух "Дух Часу" Лютий 7 at 11:23 pm

  Zeitgeist-day 2016 відбудеться 26 березня в місті Києві, в антикафе “Кампус”, що на вул.Борщагівська, 128 (3 поверх).
  Будемо дуже раді бачити Вас з дружиною на цій головній події.
  Цікаве спілкування, нові ідеї, гарний настрій, чай та печиво гарантуємо 😉
  Ні, на даний момент, активні осередки РДЧ діють у Львові, Києві та Дніпропетровську.

 • Залишити Коментар