Соціальне, Статті

Механізми примусу рабів до постійної роботи

Серпень 5

Сучасний раб повинен працювати без зупинки до смерті тому, що коштів, зароблених рабом за один місяць вистачає лише на те, щоб оплатити житло за один місяць, їжу за один місяць і проїзд за один місяць. Оскільки грошей вистачає у сучасного раба завжди тільки на один місяць, сучасний раб змушений працювати все життя до смерті.

Пенсія також є великою фікцією оскільки пенсіонери віддають всю пенсію за житло та їжу і у раба-пенсіонера не залишається вільних грошей.

Другим прихованим механізмом прихованого примусу рабів до роботи є створення штучного попиту на завжди «потрібні» товари, які нав’язуються рабу за допомогою реклами та піару, розташування товарів на певних полицях у магазині. Сучасний раб залучений в постійну гонку за новинками, а для цього повинен постійно працювати.

Третім прихованим механізмом економічного примусу рабів є кредитна система, за допомогою якої раби все більше і більше втягуються в кредитну кабалу через механізм позичкового відсотка. З кожним днем сучасний раб повинен грошей всім все більше і більше оскільки він для того, щоб розрахуватися з відсотковим кредитом, бере новий, не віддавши старий, створюючи піраміду боргів. Борг, постійно висить на рабі, добре стимулюючи його до роботи навіть за мізерну заробітну плату.

Четвертим прихованим механізмом змусити раба працювати на прихованого рабовласника є міф про державу, і раб вважає, що працює на державу, але насправді раб працює на псевдодержаву, оскільки гроші раба надходять в кишеню рабовласників, а поняття «держава» використовується , щоб затуманити мізки рабів. Щоб раби не задавали зайвих питань на кшталт: «Чому раби працюють все життя і залишаються завжди бідними», «Чому раби не мають частки прибутку» і «Кому конкретно перераховуються гроші, виплачені рабами у вигляді податків».

П’ятим прихованим механізмом прихованого примусу рабів є інфляція – зростання цін за відсутності зростання зарплати забезпечує приховане, непомітне пограбування раба. Таким чином сучасний раб стає біднішим все більше і більше.

Шостим прихованим механізмом змусити раба безкоштовно працювати, позбавивши раба коштів на переїзд і купівлю нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів працювати на одному містоутворюючому підприємстві, і терпіти кабальні умови оскільки інших умов у рабів просто немає, і втекти рабам нема на що, і нікуди.

 

Віталій Терентьєв, Координатор руху “Zeitgeist” в УкраїніВам також може сподобатись1 Коментар

  • Reply Ігор Вінський Вересень 14 at 12:10 pm

    Дуже коротко і правдиво написано. Погоджуюся з кожним реченням.

  • Залишити Коментар