Заходи, Соціальне

Науково-популярний захід “FREEDOM” у Львові

Серпень 10

Свобода – найбільш спірне, найбільш багатозначне та найнеобхідніше поняття в нашому суспільстві. Воно стало настільки популярним, що просто так уникнути чи сховатись від нього не вдасться. Політики маніпулюють та перекручують це слово на власний лад видаючи Незалежність за Свободу, що насправді є нехитрою брехнею. Люди стомились від війни,  стомились від виборів без вибору, від показної демократії. Люди стомились існувати на 1500 грн. в місяць, стомились від того, що навіть в такому випадку їх можуть просто обікрасти на вулиці.
Люди стомились… Жити.  

Як вирішити проблему бідності, яка досягла 80% населення України. Війни, в якій загинуло близько 7000 населення. Та що робити з повільною та поступовою деградацією української освіти. Що робити із політикою, низькою якістю освіти, злочинами, патологічною корупцією та поголовною брехнею  з усіх сторін.

У м. Львові 23 серпня буде проводитись захід присвячений саме Вирішенням.
FREEDOM – те, чого Нам усім так бракувало, те, на що всі так довго чекали. Захід “FREEDOM” – це вирішення проблем.  І якщо Ти той, хто бере відповідальність за своє життя в свої руки, той хто хоче чогось БІЛЬШОГО ніж просто існувати. FREEDOM… для тебе.

 •  Посилання:  http://vk.com/freedom_lviv
 •  Місце: Перша Львівська Медіатека, вул. Мулярська 2 А, м. Львiв.
 •    Дата проведення: 23.08.15.
        Час проведення: 14:00
 •  Тематика заходу:
  1) Захист від маніпуляцій людьми;
  2) Рух «Zeitgeist», його мета, місія та стан розвитку;
  3) Система освіти;
  4) Ідеї руху «Zeitgeist». Реальність чи утопія?;
  5) Український відділу руху «Zeitgeist», проекти та активізм;
  6) Свобода з точки зору економіки.
  7) Економіка основана на законах природи та ресурсах (природнича ресурсо-орієнтована економіка).Вам також може сподобатисьКоментарів Немає

Залишити Коментар