Найпопулярніше, Психологія, Роботи Активістів, Статті

Коротка ілюстрація Нашого майбутнього…

Квітень 21

Зараз ми звідусіль чуємо, що нам треба боятися свободи, бо вона просто «розірве» нас та створивши повністю вільне суспільство – ми тільки створим масові заворушення, анархію. Народиться покоління моральних потвор без сімейних та моральних цінностей.

Варіант перший.  Суспільство, де найбільшу ціну має не людське життя, а фінансова і корпоративна міць та де панує  безглузда, все руйнуюча ідея про те, що ми просто не здатні свідомо працювати над створенням того, майбутнього, яке ми всі зможемо назвати нормальним. Де банківський сектор, маркетологи, рекламщики,  банкіри та всі, хто насправді не приносить суспільству ніякої користі, але потребують 95% ресурсів всього світу (вже зараз 1% населення планеті потребує близько 40% її ресурсів), де ті, в кого з`являються хоч якісь, хай навіть і жалюгідні спроби вирвати зубами власну свободу (яка є данною з народження, але відібраною економічними важілями) – просто висміюються суспільством, яке насправді і є жертвою цього рабства. В середньовіччя рабовласники давали наймитам поїсти і дах над головою, зараз же раб повинен здобувати все це собі сам.  У такому суспільстві в людей будуть з’являтися все більше психічних розладів тому, що в ньому буде багато стресу, який нікуди буде вилити, а соціальні та сімейні цінності поступово переростуть в бажання досягти успіху або просто вижити в цій наскрізь гнилій системі. Таким чином, 1% людства, за допомогою економічних важелів, тримає людей у своєму повному підпорядкуванні, з мільйонами інших рабів під контролем.

Весь банківський округ, а також власники найбільших компаній будуть запросто мати вас у громадське дупло, а ви ніколи про це  і не дізнаєтеся тому, що вам ніколи не говорили або навіть не наводили на думку, що це ненормально. Риба помічає середовище свого існування – воду, в саму останню чергу. Точно також найочевидніші явища нашої культури в кінцевому підсумку виявляються найбільш непомітними. А якщо практично ніхто не зможе побачити навіть ненормальність і просто аморальність всього цього, то чи зможе це хоч хто-небудь змінити? Навіть якщо він піде проти нав’язаних йому устоів і правил, то навряд чи багато хто підтримає його думки і врешті-решт він просто буде висміяний і приречений на самотність, нехай може навіть і залишаючись вільним.Eating_money_large

Суспільство, де все продається за визначенням і нічого не свято. Буквально ВСЕ, про що б ви зараз не подумали – вже зараз можна продати і купити.

У людей немає і ніколи не було справжньої свободи. Так як ми можемо впевнено говорити про те, що свободу потрібно боятися, а сутність людини така, що він нібито «скрізь на свою п’яту точку знайде собі пригод»?

І хоча картина може здатися доволі похмурою, не забувайте, що її малюють нинішні тенденції.road-to-freedom

Другий варіант. Розірвавши ланцюги рабства, все людство перейде на новий рівень еволюції, де людині не потрібно буде виконувати дурну, безглузду роботу, щоб отримати все, що їй потрібно і в величезному достатку. ВСЕ, що потрібно буде доступне без цінника. При цьому людям не потрібно буде виконувати нудну і повторювану роботу. Все це буде замінено машинною працею. Така економічна модель називається ресурсо-орієнтованою економікою.

В ресурсно-орієнтованій економіці таке явище як гроші, торгівля або бартер будуть повністю відсутніми. На зміну їм буде введено систему стратегічного доступу до ресурсів.

Для забезпечення населення Землі ресурсами та продуктами виробництва, ресурсно-орієнтовна економіка пропонує використання машинізованої праці без загрози й негативного впливу на навколишнє середовище та суспільство.

Щоб побудувати нову систему, нам треба точно визначити яку кількість ресурсів ми маємо. Для цього створюється уніфікована динамічна система розміщення ресурсів на планеті Земля.build0070 Таким чином, ми будемо знати де і які ресурси є в наявності. Після чого, визначається кількість та потреби населення у відповідності до його локального розміщення. Виходячи з потреб суспільства та наявних ресурсів будується відповідна система виробництва, яке планується з урахуванням збереження навколишнього середовища та екології.

При цьому все виробництво уніфікується та стандартизується. При виробництві продуктів наголос робиться на їх високій якості та практичності.

Як вже писалося вище, в ресурсно-орієнтовній економіці поняття приватної власності буде відпадати само собою. В середовищі вільного доступу до ресурсів не має сенсу та підстав накопичувати або привласнювати ресурси.

В ресурсно-орієнтовній економіці, один і той же продукт може використовувати велика кількість користувачів збільшуючи при цьому ефективність використання ресурсів та зменшуючи виробничу необхідність. Таким чином продукти будуть використовуватися більше ефективно.

Задача ресурсно-орієнтованої економіки – збудувати стабільну самопідтримуючу та самозабезпечуючу систему достатку й розвитку суспільства. Для цього, кожне місто буде плануватися таким чином, щоб воно могло само себе забезпечувати всім необхідним.

За період розвитку нашої цивілізації, наука застосовувалася майже в усіх сферах окрім облаштування та управління суспільством. Зараз ми всі користуємося результатом наукових досягнень, які роблять наше життя The-Venus-Projectлегшим та позбавляють від монотонної роботи. В наш час завдяки науковим досягненням звичайна людина живе в кращих умовах ніж середньовічні королі та султани. Технологічний процесс постійно рухався вперед та розвивався, але соціальна система при цьому залишалася не змінною.

Жодна людина фізично не здатна керувати соціальною системою. Людина також не може керувати суспільством. Вона легко піддається впливу оточення в зв’язку з чим стає корумпованою ще по дорозі до керма управління. В результаті, така людина псує все до чого торкається.the-venus-project2

Управління має здійснюватися у відповідності до наявних ресурсів та можливостей планети за допомогою автоматичної коп’ютеризованої системи та методів математичного розрахунку. Існують певні можливості Землі, виходячи з яких ми і повинні приймати рішення.

Для прийняття рішень мають застосовуватися машини. Вони не мають амбіцій, бажань, примх, прихильності і тому подібних рис. Є лише точний вимір наявних ресурсів та їх рівномірний розподіл у відповідності до продуктивної здатності системи.

Це єдина існуюча альтернатива тому безладу, що ми маємо зараз!

Ми вже зараз здатні побудувати таку систему. Для цього потрібне лише розуміння та підтримка  суспільства.

Заходьте на це посилання http://www.tzmukraine.com , вступайте в наш рух і допоможіть нам створити наймасштабніший рух в історії людства, що прагне до соціальних змін!

                                                       Принципи руху «Zeitgeist»

  1. Ми не є політичною партією і НЕ займаємося політикою.
  2. Ми не є релігійною організацією.
  3. Безлідерність і відсутність диктатури.
  4. Не має значення походження ідеї. Важливий тільки її зміст.
  5. Ми не є юридично затвердженої організацією.
  6. Ресурсо-орієнтована економіка – не є комунізм.

Віталій Терентьєв, Координатор руху “Zeitgeist” в УкраїніВам також може сподобатись1 Коментар

  • Reply Kā gavēņa ievērošana sakārto mūsu galvu | ABSINTE Лютий 20 at 12:37 pm

    […] Foto: www.tzmukraine.com […]

  • Залишити Коментар