Як стати активістом?

Для того, щоб допомогти реалізувати ідеї руху «Zeitgeist», Ви можете зробити наступне:

 1. Вивчіть ті матеріали, які ми пропонуємо. Це допоможе Вам краще зрозуміти те чим ми займаємося та дасть відповідь на більшість Ваших питань. Ці матеріали також допоможуть Вам при активізмі та поширенні ідей.Vk
 2. Приєднайтеся до форуму українського відділу руху: Офіційна група .
  Таким чином Ви завжди будете в курсі всіх подій та матимете змогу приєднуватися до нових проектів.
 3. Приєднуйтеся до руху. Для цього зв’яжіться з регіональним координатором зі свого регіону, або ж з національним координатором (написавши листа на пошту руху «tzmukraine@gmail.com»). Бажано, просто заповнити анкету на вступ до руху за цим посиланням. Таким чином, ми вже будемо знати, з ким спілкуємося.
 4. Перегляньте план роботи за яким ми працюємо (План Роботи) та визначте,
  по яких саме пунктах Ви можете та хочете нам допомогти.
 5. Поширюйте ідеї «Zeitgeist». Це можна робити через соціальні мережі або в живому спілкуванні з людьми. Основні методи поширення ідеї:

– Розсилка запрошень через соц. мережу

– Графіті на вулицях

– Мокра печать на грошових купюрах

– Плакати та об’яви на дошках оголошень в навчальних закладах

– Проведення живих заходів.

 1. Переклад матеріалів (переважно з англійської). Нам потрібно більше перекладачів для перекладу матеріалів з англійської мови на українську.
 2. Виклад цікавих релевантних матеріалів у соц. мережах та на цьому сайті. Якщо у Вас будуть з’являтися якісь певні матеріали, які стосуються діяльності або ідей руху, то Ви можете переслати їх одному з координаторів з проханням викласти цей матеріал на стіні форуму або на сайті для загального розгляду.

chelovek-knigi-situaciyaКоментарів Немає

Залишити Коментар