Про Рух

Рух «Дух часу» виник в 2008 році. Його розвитку передувало створення Пітером Джозефом документального фільму «ZEITGEIST: THE MOVIE» в 2007 році, де чітко й безкомпромісно відображалася критика сучасної соціальної системи. Фільм відкривав причини соціальних проблем застосовуючи науковий підхід та елементарну логіку. Зокрема в ньому розкривалася справжня природа грошей, помилковість ринкової економіки та тлумачення релігії за допомогою наукового методу. Окрема його частина була присвячена подіям в США 11 вересня 2001 року.
Фільм одержав цілу низку нагород, проте головною його заслугою була зміна світогляду та пробудження свідомості суспільства.

В результаті цього, утворився глобальний рух «Zeitgeist» («Дух часу»).

Згодом, в 2008 році, вийшла друга частина серії, яка називалася ZEITGEIST: ADDENDUM. А невдовзі світ побачила і її третя частина під назвою ZEITGEIST: MOVING FORWARD, дата виходу якої припадає на 2011 рік. Проте,  їх автори на цьому не зупиняються й продовжують розкривати ідеї руху ZEITGEIST в своїх інших роботах (Culture in Decline, Interreflections, продовження серії ZEITGEIST, відео-лекції тощо), які безкоштовно розповсюджуються через офіційні відео-портали та YouTube.4356

На початку створення руху, учасники займалися переважно популяризацією та розповсюдженням вищезгаданих фільмів. Проте, ідейний простір руху дуже скоро почав перевищувати те, що автори змогли вмістити в багатогодинні відеострічки. При цьому, ідеї постійно розвивалися, вдосконалювалися та все більше розкривалися для суспільства.

Дуже скоро інструментом втілення цих ідей став активізм учасників руху «Zeitgeist» (в українському перекладі «Дух часу»).

На своєму початку ідея руху «Дух часу» полягала в критиці того, як ми влаштували наше суспільство. Людей об’єднало критичне ставлення до системи в якій панує нерівність, несправедливість, невігластво, рабство й експлуатація, безглузді цінності, байдужість та багато інших пороків. При цьому, варто розуміти, що ці пороки існують в нашому суспільстві вже доволі довго і лікування їх симптомів не приzeitgeist-the-movieнесе ніякої користі. Наше хворе суспільство це одна єдина система, яка базується на помилкових засадах. Тому важливо знайти причини хвороби, і зруйнувати її корінь.

Для цього, було зроблено аналіз всіх факторів, засад та принципів з яких наше суспільство формується. Під час аналізу нами застосовувався науковий метод, який полягає у визначенні причинно-наслідних зв’язків. При цьому суть наукового методу полягала в тому, що результат дослідження мав однозначний результат, без двозначних тлумачень. Результати такого дослідження мають бути однакові при його повторному проведенні за однакових умов експерименту.

В результаті, ми виявили наступні причини занепаду нашого суспільства:  ПродовженняКоментарів Немає

Залишити Коментар