Головна Мета

Заснований в 2008 році, рух «Дух часу» є організацією, яка відстоює ідеї стабільного розвитку суспільства, що впроваджуються шляхом активізму національних та регіональних груп, проектних команд, різноманітних заходів, медіа- та доброчинних проектів.

groups-icon-522924147c293-54bf3ee2e7a32Принципом руху є визнання того, що більшість соціальних проблем, які стали чумою людського виду не є результатом корумпованості державних інститутів, дефіциту, неправильної політики, пороків природи людини або інших загальноприйнятих причин. Скоріше навпаки, – корупція, бідність, руйнування, бездомність, війни, голод та інші такого роду проблеми є симптомами, які походять з хворої й порочної соціальної системи.

Поряд з соціальними реформами та розвитком суспільства, основною метою залишається встановлення нової соціально-економічної моделі, основаної на відповідальному управлінні ресурсами, їх розподілі та розповсюдженні через впровадження наукового методу для пошуку найбільш оптимальних рішень.

194165-1920x1080Модель «Економіки основаної на ресурсах» передбачає науковий підхід до управління суспільством на відміну від грошової або політичної моделей. Це щось на зразок підвищення ефективності функціонування соціальної системи до рівня, який науки може нам запропонувати. Таким чином, ми позбавимося від руйнівних наслідків та обмежень які продукуються нашою сучасною системою грошового обміну, прибутку, корпорацій та інших структурних та мотиваційних компонентів.

Рух визнає особистий саморозвиток та науковий метод, нехтуючи авторитетами та державними інститутами. При правильному застосуванні соціальних досліджень та перевірених знань в галузі науки і техніки, ми цілком могли б задовольнити потреби населення нашої планети.

Неправильно стверджувати неможливість вирішення таких порочних ефектів грошової системи як війна, бідність, злочинність та інше.

Активізм руху включає різного роду довгострокові та короткострокові компанії, які проводяться шляхом методів мирного спілкування. Однією з таких довгострокових компаній може бути перехід до моделі економіки, основаної на ресурсах, що, як уже було раніше сказано, є головною метою руху. Тим не менш, на шляху до поставленої мети, рух також визнає необхідність різних технічних реформ, а також безпосередньої підтримки суспільства.1920x1080_unity-1225485

Наприклад, хоча реформа грошової системи сама по собі не є кінцевою метою руху, проте вигода від таких законодавчих реформ в контексті переходу до нової системи та тимчасової цілісності все таки береться до уваги учасників руху. Так само, хоча проекти по негайному забезпеченню потреб нужденних у їжі та одязі не розглядаються у якості остаточного рішення такого роду проблем, вони все ж таки розглядаються учасниками руху як правильні в контексті допомоги людям під час нужди.

Рух «Дух часу» існує та діє незалежно від уряду жодної держави або якихось політичних платформ та партій. Він розглядає світ як єдину систему, а людський вид як єдину сім’ю незалежно від рас та національностей. Рух вважає, що єдиним шляхом до виживання є загальне обеззброєння та вільне поширення ідей, інтелектуальних багатств та ресурсів на основі принципів рівності. Отже рішення та ідеї які відстоюються рухом «Дух часу» враховують інтереси кожного жителя планети Земля, а не якихось окремих груп.Коментарів Немає

Залишити Коментар