“Принципи” Руху

fight-club-hd-wallpaper

    1. Ми не являємося політичною партією і не займаємося політикою.

Як показує історичний досвід, зміна політичних лідерів та партій не призводить до позитивних змін. Ці зміни ніколи не прийдуть. Будь-хто, потрапивши в умови вседозволеності та отримавши владу та доступ до державної скарбниці, незалежно від моральних принципів, які у нього yak-zareyestruvati-politichnu-partiyuбули до того, стає корумпованим експлуататором, який всіма шляхами намагається втримати свої позиції. Боротьба за владу давно стала головним заняттям наших політиків. Проте весь цей цирк, насправді є лише опіумом для народу.

“Niemand ist mehr Sklave, als der sich für frei hält, ohne es zu sein.” (Johann Wolfgang von Goethe)

Найбільше рабство – не володіючи свободою вважати себе вільним. (Йоганн Вольфганг фон Ґете)

Ні для кого не секрет, що кожен, хто приходить в уряд держави має свого покровителя. Ці покровителі є по суті ляльководами, які спонсорують та керують ВСІМА БЕЗ ВИЙНЯТКУ учасниками уряду.

Прийти в уряд зі сторони Вам ніхто не дасть. Щоб балотуватися в президенти, Ви повинні зробити обов’язковий грошовий внесок, заплатити за рекламу, дати відповідні хабарі, провести свої виборчу компанію. Проте найлегший шлях потрапити до «корита», це просто купити місце в уряді, що буде коштувати від 2 до 5 мільйонів доларів. Проте, навіть маючи такі гроші, Ви зустрінете неабиякий опір тих ляльководів, які вже укорінилися в існуючій системі.

post-109803-1224768401Наприклад, засобами масової інформації (телеканали, видавництва, радіо тощо) давно володіють одні й ті ж самі ляльководи. Цілком логічним і очевидним є те, що вони будуть просувати лише своїх людей, при цьому всі інші будуть піддаватися критиці.

Також варто розуміти, що всі ці депутати та кандидати, які представляють різні політичні течії є насправді акторами одного театру.

Уявімо, що у Ви олігарх, який верховодить урядом. Народ хоче «демократії», то ж Ви не можете самостійно ставити лише одних і тих самих людей в уряд. Але й своїх позицій Ви також залишати не хочете. Для цього, Ви самостійно починаєте створювати різні течії, які самі ж і спонсоруєте. У Вас є свої соціалісти, комуністи, націоналісти, демократи, соціал-демократи та інші партії. Всіма ними керуєте Ви, створюючи систему при якій народ має ілюзію вибору. Народу набридли соціалісти? Отримуйте націоналістів. Націоналісти більше не подобаються? Давайте поставимо демократів. Керувати урядом все одно будете Ви.

Але тут є ще один секрет, який вже точно назавжди забезпечить Вам спокій. 383519188Кількість голосів на виборах підраховуєте Ви. Не важливо хто за що віддає свій голос. Важливо хто ці голоси підраховує. На підставі «захисту від фальсифікації виборів» ніхто сторонній, окрім Вас, до системи підрахунку голосів підпускатися не буде. А по закінченню виборів, Ваші ж засоби інформації будуть сповіщати про той результат виборів, який Вам потрібен. Для відчуття важливості Вашого голосу або просто щоб виборці не скучали, для Вас будуть влаштовуватися різні політичні революції та страйки з концертами й салютами.

Така система існує в усіх, без винятку країнах і працює вона однаково. В кожній країні є одні й ті самі штучні демократи, націоналісти, комуністи, соціалісти та їм подібні. Весь цей цирк неможливо припинити політичними змінами. Нам треба знищити повністю всю систему в корені.

З іншої сторони, варто розуміти, що уряд є тією силою, в руках якої перебуває більшість ресурсів та можливостей для побудови нового, здорового суспільства та соціальної системи.

 

 

2. Ми не є релігійною організацією.

Людина формується тим середовищем в якому вона перебуває.

«З вовками жити – по вовчі вити» (народне прислів’я)

Виховати в людях співчуття, доброту та інші позитивні якості не можливо в межах теперішньої соціальної системи.osnpom1

Якщо Ви прив’язуєте собаку до ланцюга і тиждень її не годуєте, то вона буде кусатися, гавкати і вести себе агресивно не залежно від моральних якостей та поведінки, які вона мала до того. Людина буде вести себе так само.

400px-Religion_icon.svg_Якщо в суспільстві прогресує конкуренція, експлуатація один одного, голод, рабство, дефіцит, ненависть та інші негативні фактори, то цілком очевидно, що ми будемо мати лише пропащий тип людини з негативними рисами. Ніякі релігійні вчення не будуть мати дію на її поведінку.

Наш рух не є ані релігійним, ані антирелігійним. Кожен має право сповідувати ту релігію, яку схоче. Але при цьому, жоден з нас не має права нав’язувати будь-яку релігію, в тому числі атеїзм, іншим.

 3. Безлідерність і відсутність диктатури.

Більшість рухів, які існували до цього розпадалися після втрати лідера. Крім того, такий метод роботи зазвичай приводить до сліпого слідування учасників за лідером та безперечної згоди з ним. Люди перестають думати і сліпо покланяються своїм ідолам.

Рух «Zeitgeist» виключає наявність лідера. Хоча засновником руху вважається Пітер Джозеф, d18a8c4e35857c0932d0d3bd3517a8abбільшістю учасників він сприймається лише як один із учасників і ні в якому разі не є кінцевою інстанцію при вирішенні будь-яких питань, спорів тощо. Це саме стосується і глобальної адміністрації, яка по суті має ті ж самі повноваження, що і інші учасники. Єдиною відмінністю адміністраторів та координаторів всіх рівнів є наявність у них певного досвіду впровадження ідей та високий рівень відповідальності в певних сферах діяльності руху.

Ми намагаємося зробити так, щоб кожен учасник розумів ідеї руху та міг самостійно займатися активізмом та залучати до нього інших.

 4. Не має значення походження ідеї. Важливий тільки її зміст.

51b2de91d0c0e75744Немає твердження більш безглуздого ніж «це моя ідея». Кожна ідея є результатом симбіозу знань отриманих людиною впродовж життя. Коли Ви користуєтеся телефоном, чи має значення хто перший його придумав? Людина, яка винайшла телефон, отримала знання з фізики, математики, електроніки та інших предметів, які є досягненнями багатьох вчених, що працювали задовго до його появи на світ. То ж хіба можна сказати, що відкриття телефону було заслугою лише однієї людини?

 5. Ми не є юридично затвердженою організацією.

 6. Ресурсо-орієнтована економіка – не комунізм.

Комунізм передбачає наявність державних кордонів, юстиції, силових органів, класовий розподіл, вплив людського фактору на прийняття рішень вищого рівня, що протирічить ідеям ресурсно-орієнтованої економіки.hyperliteratura-comunism-carti2-1Коментарів Немає

Залишити Коментар