Створи відділ TZM у своєму місті

Місцеві відділиTZM

Мета:
Структура "TZM Chapter" - це наша комунікаційна мережа для самоорганізації по всьому світу. Кожна нова глава (або "chapter" - відділ) дає людям в цьому регіоні місце для участі в цих ідеях. На даний момент Рух зосереджується на активізації поінформованості не тільки про наявність Руху, але і про основні причини постійних соціальних проблем та про стійке соціальне спрямування, яке можна коротко назвати Ресурсо-Орієнтованою Економікою. Самі відділи орієнтовані на реалізацію проектів по інформуванню місцевого населення та соціальну взаємодію у цьому напрямку.

Причина:
Наше найбільше завдання - це не технічне застосування рішень, які існують для створення достатнього доступу для населення світу. Наше завдання - це системи цінностей, які закріплені заснованими установами, що складають найбільшу частину нашого суспільства. А саме грошові, політичні та релігійні установи. Складні системи цінностей, створені такими встановленими замовленнями, найбільш важко вирішити. Дехто, ким я захоплююсь, сказав мені одного разу: "Правда не те, що вам сказано, це те, що ви усвідомлюєте самостійно за допомогою нової інформації". З цією метою структура відділень це голографічна, волонтерська мережа. Організовується і орієнтована як на місцеву та особисту присутність TZM, яка приймає на себе завдання залучити громадськість через інформаційну активність, введення нової інформації в сучасну систему цінностей - спілкування з людьми, якнайкраще, щоб ми могли стійкий світ може існувати поза межами кінцевого спаду моделі надмірного споживання, такою як ми маємо зараз.

Зустічі відділу:
Зазвичай складаються з планування подій активності та зворотного зв'язку з завершеними проектами, а також є порталом комунікацій загальних зусиль (Z-Day events тощо). Ми дізнаємося про ефективність нашої активностідосвід і працювати з наявними ресурсами, незалежно від розміру розділу.
Збори глави - це не дискусія про те, чи людям подобається ідея РБЕ чи круглий стіл для розпланування думки кожного (це, як правило, відбудеться у самому заході вашого активізму). Розділи TZM для тих, хто перебуває у стані "чи це гарна ідея?", І бачать заслугу в необхідності широкого роз'яснення суспільства про системну проблему та бажання брати участь у цьому рівні. Соціальні аспекти, безумовно, є частиною діяльності у розділі, оскільки це соціальний рух, і що сенс глобальної спільноти є життєво важливим.

Структура комунікації:
структура глави TZM є голографічною в тому сенсі, що кожна глава містить інформацію та цілі самого Руху та залучає освітянську активність у свій регіон, якнайкраще відповідає місцевій мові та культурі.Глави складаються з добровольців, які прагнуть передати напрям руху у просуванні громадськості та розуміння.
Активістичні проекти, дії чи ідеї, які досягаються членами, які заслуговують Двигуну та мірою успіху в спілкуванні того, що ми боремося, схильні отримувати і наслідувати іншими розділами. Звернення надаються координаторам, корисність стає самоочевидною, і, в кінцевому підсумку, такі проекти,дії і ідеї доводяться до відома глобальних координаторів через нашу мережеві рівні місцевих, державних та національних розділів, що дозволяє спілкуватися по всій мережі.

Координатор відділу:
термін "координатор" є описовим титулом того, які дії робить в розділах руху. Координатори (а також усі члени ТЗМ) є волонтерами. Наш час і зусилля спрямовані на необхідність переходу від існуючої монетарної / ринкової парадигми до стійкої ресурсної моделі.
Координатори висловлюють через своє бажання взяти на себе роль, що вони визначають з першопричиною постійні соціальні проблеми та виступають за перехід до нової соціальної системи як необхідність. Координатори зазвичай беруть участь у:
N
Сприяння на регулярній основі
N
Планування місцевих активістів подій
N
Мати розуміння книги "Визначене рух Zeitgeist", в якому детально пояснюються атрибути напрямку руху
N
Візьміть на себе відповідальність за створення місця, де люди зможуть зібратися, щоб брати участь у навчальних імперативах, узгоджених з напрямком TZM
N
Відповідальний за акценти та актуальність проектів активізації, ресурсів, запропонованих членами, повагу до часу людей та мети Руху
N
Підтримка веб-присутності розділу як запис діяльності
N
Залишаючись у спілкуванні з найближчими найближчими координаторами (регіональними, державними, національними та ін.)
N
Не зловживає жодним розділом ресурсів для зовнішніх причин або "клаптиків" проектів
Офіційні проти неофіційних груп:
Офіційні розділи складаються з особистих мотивів, які захищають і підтримують рух Zeitgeist і соціальний напрямок, виражені якНЛ / РБЕ. Головні розділи орієнтовані на інтерактивні проекти на місцевому рівні та громадську взаємодію через різні заходи з обізнаності.
Для запису не потрібно брати участь у службовому становищі. Деякі люди не мають достатньо часу або ресурсів для добровільної роботи на постійній основі. Цей веб-сайт пропонує інші способи участі через наш блог TZM, медіа-проект, групи обговорень тощо. Крім того, деякі люди можуть обрати формування груп для інших причин (наприклад, зелені рухи, перехідні міста, будівництво міста та інше). Ці шляхи є відкритими для всіх, але не входять до мети цільового розділу TZM.
Напрямок Руху добре задокументовано у наших матеріалах. Коли ви публічно оголошуєте своє підтвердження для підтримки руху (зазвичай, посилаючись на себе як на "учасника"), це ваша добровільна угода з тим, що ми робимо, як глави. Тому рекомендується ознайомитись із тим, про що стоїть рух перед тим, як представляти себе як прихильникдогромада. Як ви хотіли б взяти участь, залежить від вас. Ми всі добровольці.


Керівництво TZM для початку розділу

Офіційні глави ** визнані групами особистого вгрунтування, які розуміють погляди Руху та хочуть підтримувати та виступати за соціальний напрям, виражений у книзі TZM Defined, документальний фільм Zeitgeist: Moving Forward і багато наших лекцій TZM і презентації. Головні розділи орієнтовані на інформування громадськості, освіту та комунікацію.
Мета : полегшити активізацію інформаційної роботи ТЗМ у вашому регіоні, яка в даний час спрямована на взаємозв'язок між популяризацією та навичками навчально-тренувального процесу ТЗМ через громадську взаємодію.
Особисте розуміння : офіційний координатор відповідає за розуміння наших принципів та цілей, як це можна знайти в TZM Defined або Zeitgeist Moving Forward, щоб ви могли спілкуватися та відповідати на питання про цей потяг думки.
Веб-Присутність : офіційні розділи підтримують веб-сайт для участі та поділу розділів.
Релевантність : ресурси розділу для активації розділів. Офіційні веб-сайти залишаються актуальними щодо того, що стосується TZM (тобто немає комерційної реклами або використання ресурсів розділу для сторонніх підприємств, проектів, або зовнішнього залучення коштів тощо).
Залишайтеся в спілкуванні : Брати участь у онлайн-зустрічі не рідше одного разу на місяць. Це корисно залишатися на зв'язку такми ми може підтримувати те, що ти маєш!
Підключіть мережу : як офіційну версію, перейдіть на глобальний сайт та / або офіційну сторінку TZM вашої країни.
Кожен координатор розуміє, що це є добровільною роллю, і через бажання взяти на себе роль виражає, що вони несуть відповідальність за вищезазначені моменти. Акт добровільної діяльності; де ви кажете "Так, я хочу представляти TZM як офіційний координатор", це вашапріорі проголосуйте, що ви будете відповідати за ці керівні принципи.
Якщо ви хочете дізнатись більше або бажаєте розпочати розділ у вашій місцевості, будь-ласка, використовуйте це посилання: [Під будівництво поверніться назад!]
* Позиції координатора опубліковані як OPEN, якщо застосовується будь-яке з наведених нижче:
N
Координатор стає невідповідним (тобто немає відповіді на повідомлення електронної пошти)
N
Ваші дії більше не відповідають опису ролі відповідно до розділу "Керівництво"
N
Глава стає сплячим, мало чи ні
** Не потрібно створювати офіційну главу, щоб пропагувати цю інформацію іншим. Багато людей вирішили робити власні речі по-своєму, і це здорово! Деякі з них не в змозі узгоджуватись завдяки життєвим потребам, і іноді глави розглядаються як транспортні засоби для "причин" або "клаптяних проектів" (наприклад, вирощування їжі, кооперативи, протестні групи, веганізм, політичні кампанії, перехідні міста, будівництво міста, комуни тощо). Ці шляхи є відкритими для всіх, але не зосереджені в розділах руху.
№1 Типи координаторів та пов'язані з ними обов'язки
Коротко кажучи, в русі Zeitgeist роль координатора може бути підсумована як відповідальність за збереження активного інформаційного потоку в русі, не провокуючи конфліктів, а також активну турботу про точне представлення рух
Незважаючи на те, що координатор згадується в одному прикладі цього протоколу, важливо зазначити, що може бути декілька координаторів для певної глави або команди проекту, серед яких є конкретний представник / представник.
1.1 - обов'язки міжнародних координаторів
N
Організувати та управляти інформацією між розділами (включає звіти та зустрічі)
N
Бути поінформованим та інформувати інші типи розділів та учасників руху
N
Підтримка та консультування міжнародних менеджерів проектів та координаторів розділів
N
Переглянути та затвердити національні глави, координатори та міжнародні проектні пропозиції
N
Для забезпечення точності представництва Руху на глобальному рівні
N
Відповідальність за належне використання та конфіденційність міжнародних списків розсилки та інших важливих адміністративних даних
N
Прагнути до безконфліктної робочої орієнтації та, у разі необхідності, виступати посередником у конфлікті проектів або розділів
N
Щоб керувати електронною адресою глобальної глави
1.2 - обов'язки координатора відділу
N
Організувати та керувати інформацією в рамках розділу (включає звіти та зустрічі)
N
Бути поінформованим та інформувати інші типи розділів та учасників руху
N
Підтримувати та надавати консультації керівникам проектів у розділі
N
Оглянути та затвердити підрозділи, координатори та проектні пропозиції в розділі
N
Для забезпечення точності представлення руху на веб-сайті розділу та активності
N
Відповідальність за відповідне використання та конфіденційність списку розсилки глави та інших важливих адміністративних даних
N
Прагнути до безконфліктної робочої орієнтації та, у разі необхідності, виступати посередником у розділі
N
Щоб керувати електронною адресою розділу
1.3 - обов'язки координатора команди
N
Організувати та керувати інформацією всередині команди
N
Щоб бути поінформованим та інформувати діяльність у межах розділу, де він існує, разом з її міжнародними колегами (якщо вони існують)
N
Підтримати та надавати поради керівникам проектів у розділі
N
Надати керівництво членам команди та сприяти їх інтеграції
N
Організувати командні заняття
N
Відповідальність за відповідне використання та конфіденційність списку розсилки команди та інших важливих адміністративних даних
N
Прагнути до безконфліктної робочої орієнтації та, у разі необхідності, виступати посередником у команді
N
Щоб керувати електронною адресою команди
N
Зберігати довідковий / ресурсний документ про зусилля команди
1.4 - менеджер проекту
N
Організувати та керувати інформацією в рамках проекту
N
Щоб повідомити про діяльність у межах розділу, в якому працює проект, та їхніх міжнародних партнерів (якщо вони існують)
N
Надати керівництво та добровільні проекти для інтеграції
N
Встановити віхи та завдання проекту, а також делегування завдань добровольцям
N
Відповідальність за відповідне використання та конфіденційність списку розсилки проекту та інших важливих адміністративних даних
N
Прагнути до безконфліктної робочої орієнтації та, у разі необхідності, виступати в ролі посередника в рамках проекту
N
Керувати електронною адресою проекту (якщо є);
N
Зберігати довідковий / ресурсний документ поточних людських ресурсів проекту
№2 Вимоги
щодо координації Ці вимоги та процедури схвалення застосовуються лише до координаторів розділів і команд, оскільки керівник проекту повинен лише створити та керувати певним затвердженим проектом.
Для кожного, хто добровільно приймає на себе роль координації:

Історія доброго поводження та поваги до протоколів
Читали координаційний протокол
Опишіть, перегляньте та затверджуйте координацію, яка безпосередньо відповідає за цю главу
Явна добровільна угода щодо дотримання та дотримання правил поведінки та протоколів руху

Разом із цими вимогами, певний координатор може взяти на себе свою роль наступним чином:
(а) Коли немає координатора, вони вибираються шляхом раціонального консенсусу активних членів розділу та затвердження координатора верхнього рівня, відповідального за цю територію.
(б) Коли координатор або команда координаторів вже існує, затвердження добровольця за ролькоординатор є консенсусом цієї координаційної групи.
(с) Втручання адміністрації глобальних відділів чи верхній рівень координатор розділів (у випадках, коли включає видалення попереднього координатора).
Для того, щоб зберегти статус координатора, необхідно: 
- поважати та дотримуватися узгодженого порядку координаційного протоколу ; - дотримуватися 
правил поведінки; 
- надавати звіти, коли це необхідно; 
- представляти та / або сприяти представленню на зборах, де присутня вимагається
Недотримання будь-якого з вищезазначених пунктів призведе до того, що координатор стане "випробуваним" та аналізується особою, яка безпосередньо відповідає за регіон, в якому знаходиться ця глава. Цей аналіз може складатися з членів розділу, які звертаються до вищого координатора регіону (або адміністрації глобальних відділів), або про звичайну перевірку, виконану вищезазначеним.
№3 Відсутність координатора
У випадку відсутності або нездатності підтримувати обов'язки посади на певний період часу, який перевищує сім днів, координатор повинен:

Повідомте всіх відповідних координаторів, особливо тих, для кого повинні бути надані звіти

Якщо необхідно, залиште інструкції або спеціальні примітки стосовно проблем, які можуть виникнути

Якщо це можливо, у разі тривалої відсутності призначайте заміну
Зверніть увагу, що, хоча це потрібно для періодів відсутності більше семи днів, це, як правило, розглядається добре Практика інформування всіх відповідних членів, навіть щодо коротших періодів, таких як чотири дні.
№4 Видалення координатора
Координатор може бути "вилучений" зі своєї посади за власною відставкою або шляхом втручанняадміністрації глобальних відділів чи координатора верхнього рівня.
Втручання з адміністрації глобальних відділів чи координатора верхнього рівня може породжуватись через обґрунтовану скаргу а член або простий рутинний аналіз виконується глави адміністрації. Кожна ситуація буде розглядатися в кожному конкретному випадку, оскільки в усіх ситуаціях існує велика кількість потенційних змінних та впливів.
Зверніть увагу, що за відсутності негайної добровільної заміни, після будь-якого офіційного зняття координатора, процес, застосований до розділу, співпадає з тим, що описано в пункті 2.а.
Адміністрація глобальних відділів складається з керівника команди та її команди. Голова команди візьме на себе остаточну відповідальність за будь-яке прийняте рішення, і, як очікується, він почує будь-яку сторону, яка бере участь у будь-якому конфлікті, до прийняття рішення.
# 5. Присутність на засіданнях
Наради, в яких, як очікується, присутній і беруть участь координатор, є наступні:
Зустрічі їх відповідної команди, регіону або проекту, в якому вони безпосередньо відповідають. 
Зустрічі, де потрібна присутність координаторів (наприклад, засідання міжнародних глав або наради координаторів національних відділів). 
З огляду на характер цих зустрічей, якщо координатор просто не може бути присутнім на одному з цих зустрічей, вони повинні:

Шукайте представника, щоб вони були присутні на їх місці

Будьте в курсі того, що обговорюється на зустрічах, використовуючи відповідні записи та журнали, якщо такі є
# 6. Розсилка Uтилізація
Забезпечення та належне використання списків розсилки даного регіону чи команди є однією з головних обов'язків координації.
Простіше кажучи:
а) Дані, що містяться в списку контактів, ніколи не повинні передаватися будь-якому об'єкту поза межами руху, ані будь-якій третій стороні в межах руху. Недотримання може створити серйозні проблеми для довіри до руху, на додаток до негативного сприйняття руху в Інтернеті щодо політики щодо спаму та особистих витоків даних.
б) Вміст, який міститься в усіх повідомленнях, повинен стосуватися конкретно проектів, запитів на допомогу, важливих сповіщень та подій у русі. Іншими словами, функція списку розсилки руху суворо відповідає рухусправи і не може включати ніяких зовнішніх юридичних осіб.
# 7. Відповідальність та делегування
Слід завжди залишатись дуже ясно, що, хоча координатор, зокрема, несе відповідальність за розділ, наприклад, це ні в якому разі не означає, що координатор повинен також виконувати всі завдання з управління завданнями для подій та проектів. Простіше кажучи, всі завдання, які не охоплені цим протоколом, не є обов'язковою частиною ролі координатора і, отже, залежать від відповідальності / обов'язків активних членів цієї глави.
Іншими словами, такі завдання, як організація події, можуть виконуватись координатором розділу, але не є винятковими для цієї ролі або навіть частиною визначених обов'язків координатора. Усім і всім членам рекомендується крокувати вперед і виконувати такі завдання, отже, створюючи більшу групову динаміку та балансування загального навантаження на розділ.