Зустріч активістів, Київ

опубліковано 11 лют. 2018 р., 02:37 TZM Ukraine   [ оновлено 14 лют. 2018 р., 01:43 ]

10.02.2017 пройшла зустріч київських активістів у креативному просторі "Local Movement" (див. розділ Контакти). 
Надалі всі наші зустрічі ми плануємо проводити також тут.

Скільки людей – стільки й ідей, але все сходиться в одному: у меті впровадження конструктивних цінностей та технологій, направлених на добробут всіх людей.

Долучайтесь до розвитку наших проектів - команда TZM Ukraine завжди відкрита новим активістам! :)

#Україна #TZM #суспільство #технології #Київ #Киев #Украина #общество

The TIME is NOW

опубліковано 19 січ. 2018 р., 08:21 TZM Ukraine   [ оновлено 29 січ. 2018 р., 06:38 ]

Друзі, всі ми бачимо, що відбувається у світі та які недобрі тенденції вже розростаються повним ходом. Численні мислячі люди світу говорять про те, що ми вже наблизились до прірви, в яку неминуче звалимося, якщо не змінимо свій курс – всього нашого стилю життя.


Хоча й важко віриться, але ми вже живемо в якомусь дивному апокаліптичному блокбастері, із стихійними лихами, мільйонами смертей, різноманітними девіаціями і т.д. і т.п., і зараз вже не працює тактика "моя хата скраю" – ми живемо в глобалізований час, на одній і той самій кульці – планеті Земля, і дихаємо одним і тим самим повітрям.


Питання до нас як до представників руху Zeitgeist: "А які кроки ви пропонуєте, щоб все це виправити?", хоч і зрозумілий, але не дуже доречний. Що пропонуєте ви? Сьогоднішня ситуація потребує колективного розуму і, як-то кажуть, "одна голова - добре, а сто - краще". 


Основний наш заклик – об'єднуватись, разом думати, знаходити рішення та впроваджувати їх у життя. За нас цього ніхто не зробить. Є готова інформаційна база, що нам дуже допоможе, і потрібно її вивчати.


Тож, come on - зустрічатись та спілкуватись ✌️🌎

1-2 of 2