Головна‎ > ‎Блог‎ > ‎

The TIME is NOW

опубліковано 19 січ. 2018 р., 08:21 TZM Ukraine   [ оновлено 29 січ. 2018 р., 06:38 ]

Друзі, всі ми бачимо, що відбувається у світі та які недобрі тенденції вже розростаються повним ходом. Численні мислячі люди світу говорять про те, що ми вже наблизились до прірви, в яку неминуче звалимося, якщо не змінимо свій курс – всього нашого стилю життя.


Хоча й важко віриться, але ми вже живемо в якомусь дивному апокаліптичному блокбастері, із стихійними лихами, мільйонами смертей, різноманітними девіаціями і т.д. і т.п., і зараз вже не працює тактика "моя хата скраю" – ми живемо в глобалізований час, на одній і той самій кульці – планеті Земля, і дихаємо одним і тим самим повітрям.


Питання до нас як до представників руху Zeitgeist: "А які кроки ви пропонуєте, щоб все це виправити?", хоч і зрозумілий, але не дуже доречний. Що пропонуєте ви? Сьогоднішня ситуація потребує колективного розуму і, як-то кажуть, "одна голова - добре, а сто - краще". 


Основний наш заклик – об'єднуватись, разом думати, знаходити рішення та впроваджувати їх у життя. За нас цього ніхто не зробить. Є готова інформаційна база, що нам дуже допоможе, і потрібно її вивчати.


Тож, come on - зустрічатись та спілкуватись ✌️🌎

Comments