Виробничі потужності

Мета: створення в Україні достатньої кількості виробничих потужностей та їх організація за принципом економіки, заснованої на законах природи та ресурсах.

Координатор: Олексій Сірий.

Опис: Виробничі потужності це структури полегшують реалізацію конкретного проекту. Вони еволюціонуватимуть як автоматизовані фабрики, що можуть виробляти все більше й більше зі щоразу меншої кількості вихідних матеріалів та меншою машинною конфігурацією. Знову ж таки, якщо буде зацікавленість у свідомому подоланні непотрібної складності проекту, то ми можемо збільшити ефективність, постійно зменшуючи екологічні наслідки виробництва й кількість ресурсів, необхідних для виконання завдання, водночас максимізуючи потенціал створення достатку.

Кількість виробничих потужностей, гомогенних чи гетерогенних, стратегічно розподілятимуть на основі топографічних відомостей, ґрунтуючись на статистичному аналізі населення, нічим не відрізняючись від того, як сьогодні продуктові магазини намагаються скоротити шлях до потенційних покупців. У цьому й полягає «стратегія близькості», яка детально розглядається в книзі «The Zeitgeist Movement: Defined».

 

2A) Автоматизація виробництва та промислова робототехніка

Мета: максимальна автоматизація виробничих підприємств в Україні, розробка, виготовлення та поставка промислової робототехніки в Україну, створення в Україні центру з обслуговування промислової робототехніки та обладнання з автоматизації виробництва.

Координатор: Олексій Сірий

 

2B) 3D-принтери

 

D:\ZEITGEIST\3_ПРОЕКТИ\4_3D ПРИНТЕРИ\photo_2017-08-13_15-45-12.jpg

 

Мета: розробка, виготовлення та поставка доступних для українського населення побутових 3D-принтерів та матеріалів для 3D-друку, створення центру з обслуговування 3D-принтерів.

Координатор: Олексій Сірий

 

2C) Створення системи виробництва продуктів на замовлення як на глобальному так і на місцевому рівні.

Мета: створення системи виробництва продуктів на замовлення в Україні та за кордоном.

Координатор: Олексій Сірий

 

2D) Створення онлайн-серверу для розміщення замовлень на виробництві

Мета: створення центру розміщення замовлень для виробництва продуктів на замовлення в Україні та за кордоном.

Координатор: Денис Бойко

 

2E) Створення глобальної мережі постачальників сировини та виробників-підрядників

Мета: створення глобальної онлайн-системи замовлення сировини та розміщення аутсорсингового виробництва.

Координатор: Олексій Сірий 

Comments