Потужності розподілу

Мета: Створення достатньої кількості точок розподілу продукції в Україні, побудованих за принципом спільного доступу.

Координатор: Олексій Сірий

Опис: Розподіл можна здійснити безпосередньо з виробничих потужностей, зазвичай у випадку виготовлення товару на замовлення чи одноразового виробництва продукції для звичайного використання, або надіслати до пункту розподілу (сховище) для публічного доступу, ґрунтуючись на інтересах регіонального попиту.

Деякі товари більше підходитимуть для задоволення незначного попиту в умовах виробництва на замовлення, а деякі ні. Їжа ‒ найкращий приклад товару, на який завше буде великий попит, тоді як персонально виготовлений предмет інтер’єру надходив би прямо з виробничих потужностей після його створення.

Варто ще раз наголосити: незалежно від того, потрапить товар до сховища чи буде надісланий замовнику, усе відбувається в межах «системи доступу». Інакше кажучи, власник товару, виготовленого для масового використання або на замовлення, будь-коли може повернути річ для переробки чи повторного зберігання.

 

3A) Інтернет речей

 

D:\ZEITGEIST\3_ПРОЕКТИ\12_ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ\Internet_of_Things.jpg

 

Мета: розробка, виробництво і поставка обладнання та приладів, спроектованих на основі концепції інтернету речей, створення єдиної системи інтернету речей в Україні.

Координатор: Роман Толмачов

Опис: Інтернет речей це концепція мережі, що складається із взаємозв'язаних фізичних пристроїв, які мають вбудовані давачі, а також програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати передачу і обмін даними між фізичним світом і комп'ютерними системами, за допомогою використання стандартних протоколів зв'язку. Окрім датчиків, мережа може мати виконавчі пристрої, вбудовані у фізичні об'єкти і пов'язані між собою через дротові чи бездротові мережі. Ці взаємопов'язані пристрої мають можливість зчитування та приведення в дію, функцію програмування та ідентифікації, а також дозволяють виключити необхідність участі людини, за рахунок використання інтелектуальних інтерфейсів.

 

3B) Створення спільної системи відстеження попиту і споживання

Мета: Створення автоматизованої системи динамічного відстеження попиту та споживання продукції.

Координатор: Роман Толмачов

 

3C) Безплатна продукція

Мета: Переведення тих продуктів, виробництво яких є максимально автоматизованим, у категорію безплатних.

Координатор: Олексій Сірий

 

3D) Створення точок розподілу

Мета: Створення автоматизованих систем доставки та фізичних точок розподілу безплатної продукції.

Координатор: Олексій Сірий

Comments