Потужності переробки

Мета: Створення потужностей для повторної переробки продуктів на сировину.

Координатор: Олексій Сірий

Опис: Потужності переробки, імовірно, існуватимуть як частина виробничих потужностей, надаючи доступ до тих елементів товарів, які повернули для оновлення чи переробки. У протоколі проектування вказано: усі товари слід заздалегідь оптимізувати таким чином, щоб вони були «сприятливі до переробки». Мета – економіка, у якій вдасться уникнути відходів. Не важливо, ідеться про телефон, диван, комп’ютер, куртку чи книжку – усе повертається до потужностей переробки, що, цілком імовірно, стануть точкою відліку і матимуть усі необхідні ресурси для переробки будь-чого у міру сил.

Звісно, у разі необхідності річ можна повернути в інше місце; інтегроване і стандартизоване виробництво та центри переробки, які створюватимуть як цілісну систему і зможуть оптимально опрацьовувати повернуті товари.

 

4A) Переробка пластика

Мета: вивчення доступних технологій переробки пластика, розробка та створення прототипу системи переробки пластика на сировину, побудова заводу з переробки пластика в Україні.

Координатор: Олексій Сірий

 

4B) Переробка батарейок

Мета: вивчення доступних технологій переробки батарейок, розробка та створення прототипу системи переробки батарейок, створення центру з прийому і переробки батарейок і акумуляторів в Україні.

Координатор: Олексій Сірий

 

4C) Переробка металів

Мета: вивчення доступних методів і технологій по збору, відсортуванню та переробці металів зі смітників та відпрацьованих продуктів, розробка прототипу системи переробки металів на ресурси для повторного використання, побудова заводу з переробки металів в Україні, створення системи калькуляції та відстеження металів.

Координатор: Олексій Сірий

 

4D) Переробка органічних відходів

Мета: вивчення доступних технологій переробки органічних відходів, розробка та створення прототипу системи збирання, відсортування та переробки органічних відходів, побудова заводу з переробки органічних відходів в Україні.

Координатор: Олексій Сірий

 

4E) Система відстеження рівня відновлення природних ресурсів

Мета: Створення системи відстеження рівня відновлення природних ресурсів та стану довкілля.

Координатор: Олег Савицький

Comments